PROČ SE ROZHODNOUT PRO PRODLOUŽENÍ VLASŮ METODU

VLASOVÉ PÁSKY?Rychlost nasazení i posunutí

Oproti ostatním metodám v prodlužování, které se aplikují i několik hodin a v kadeřnickém salonu strávíte půl dne, vlasové pásky jsou nasazené během pár minut. Zvládnete ho hravě i sami s šikovnou kamarádkou nebo maminkou. Video a fotky aplikace najdete zdeNepramínkují se

Díky rozložení vlasů po 4 cm ploše pásku se vytvoří přirozené prodloužení kdy se v délkách nepramínkují jako u ostatních metod (micro ring, keratin, bond plus)

Vlasy se ze spojů neuvolňují

Jsou zatavené v silikonové prošité pásce, proto v ní vlasy drží pevně. Při posunutí spojů na které se dochází každých 5-8 týdnů se spoj pokape speciálním odstraňovačem (zakoupíte zde). Lepidlo se rozpustí a jde lehce sundat. Vlasové pásky očistíte od zbylého lepidla a přilepíte náhradní lepící pásku (zakoupíte zde), spoj zůstává stejný. Například u metody keratinu se starý keratin odstříhává (vlasy se tím zkracují) a při manipulaci je nevyhnutelné uvolnění vlasů. To se u vlasových pásků nestane.


Nezatěžují vaše vlasy

Vlasové pásky se díky aplikaci přizpůsobí přirozenému růstu vlastních vlasů, proto nedochází k jejich trhání a zatěžování.