O MĚ


Jmenuji se Aneta Boháčová, 

od svých 12 let jsem si přála být kadeřnicí. Po základní škole jsem nastoupila na tříleté studium Střední školy služeb, obchodu a gastronomie obor kadeřnictví v Hradci Králové.

V prvním ročníku jsem se poprvé zajímala o prodlužování vlasů. Má touha byla mít dlouhé, hezké a husté vlasy. Seděla jsem nesčetně hodin na internetu a čerpala informace. V tu dobu byla nejpopulárnější metoda keratin a micro ring. Jako první jsem se rozhodla vyzkoušet keratin. Koupila jsem vše potřebné (vlasy, kleště, štítky..) Shlédla spoustu videí, přečetla návody a vrhla se do prodlužování. Po čase se klientela rozrůstala, ale problémy s vlasy přibývaly.

Brzy ztrácely lesk, lámaly se a největším problémem bylo jejich cuchání. Celkově jsem s touto metodou spokojená nebyla (časově náročná, zkracovala se délka a vlasy při posunutí řídly)

Ve třetím ročníku jsem si poprvé pronajala na částečný úvazek místo v kadeřnickém salonu. Rok na to mě kolegyně přivedla k metodě "vlasové pásky, hair talk, tape in, pu tape, nanotape". Tato metoda mě oslovila a absolvovala jsem školení bývalou firmou HAIR TALK v Ostravě.  Byla jsem velmi překvapená jejímu pohodlnému nošení, spoje ve vlasech po nasazení nebyly při pohlazení cítit oproti tehdejšímu keratinu. V koncích byly krásně husté, nepramínkovaly se, u spojů se moje vlasy necuchaly a vypadaly přirozeně. Nikdo by nepoznal, že jsou prodloužené. Zkoušela jsem objednávat "údajně" jak bylo uvedeno na e-shopu (vlasy indické, asijské, evropského typu aj.)  Všechny z těchto vlasů vydržely pár umytí a hned se cuchaly, nebylo možné odejít z domu bez hřebenu v kabelce. Ne jednou se mi stalo, že se z vlasů vytvořil jeden velký dred, který se musel rozčesávat hodiny. Proto jsem se rozhodla, že půjdu přímo za zdrojem. Najdu dodavatele, který mi bude vlasy vyrábět a já sama se stanu dodavatelem pro české salony a zákazníky v okolí. Byl to běh na dlouhou trať, ale našla jsem. Proto i vám teď mohu nabídnout kvalitní vlasy, za poměrně nízkou cenu s populárním zakončením (vlasové pásky, hair talk, tape in, tapex, nano tape aj...) 

Všechny metody (keratin, již zmíněný micro ring i vlasové pásky) jsem osobně zkusila, proto si dovoluji hodnotit a doporučit to nejlepší.